SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W ZAGÓRZU

     Dnia 31.01.2019r. odbył się w MCDiS w Niepołomicach kolejny – już XIII GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Suchorabie. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły klas młodszych i starszych oraz trzech solistów. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwienie dzieciom prezentowania swoich umiejętności i zdolności wokalnych. Konkurs przebiegał w miłym, świątecznym nastroju. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem przygotowały się do występu. Uroku występom dodały przygotowane piękne stroje o charakterze bożonarodzeniowym. Po kilku godzinnych przesłuchaniach jury wyłoniło zwycięzców.
     Bardzo miło nam poinformować, ze wśród laureatów są uczniowie naszej szkoły. Wyróżnienie otrzymała uczennica klasy I – Łucja Żak a III miejsce w kategorii klas I-III zdobył nasz zespół złożony z uczniów klas I,II i III. Serdecznie gratulujemy.

2

3

1

 

 

 

 

Opracowanie: Renata Mikler

 

SZANOWNI PAŃSTWO

Zachęcamy do skorzystania z możliwości przekazania 1% swojego podatku na rzecz SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO w ZAGÓRZU.

Dla ułatwienia przedstawiamy procedurę obowiązującą osoby odprowadzające w ten sposób część swojego podatku.

Procedura