Skip to content

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zagórzu

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Przedszkole Samorządowe w Zagórzu

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia co roku obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny. Dzisiaj nasze przedszkolaki przyniosły do przedszkola swoich pluszowych przyjaciół. Misie zjadły z nami śniadanie, słuchały opowiadania o marzeniu pewnego niedźwiadka, uczestniczyły w grach i zabawach muzyczno – ruchowych, nie obyło się też bez porównywania, przeliczania, układania od najmniejszego do największego. Dzieci z wszystkich grup zrobiły piękne tematyczne prace plastyczne. Tego dnia zawitał też do naszych przedszkolaków pewien przyjazny misiu Panda . Do zobaczenia za rok!