Skip to content

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zagórzu

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Przedszkole Samorządowe w Zagórzu

III Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej.

W tym roku odbył się w naszej szkole III Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej. Zgłosiło się dużo kandydatów z dziewięciu placówek z naszej gminy. Swoich reprezentantów zgłosiły placówki: Przedszkole Samorządowe im. Św. Kingi w Podłężu, odział przedszkolny ze Szkoły Podstawowej ze Staniątek, Przedszkole Samorządowe nr 1 w Niepołomicach, Przedszkole Samorządowe z oddziałami integracyjnymi w Zabierzowie Bocheńskim, Przedszkole Językowo-Artystyczne „Słoneczna Kraina”, Przedszkole Sportowo-Taneczne „Tygrysek”, Przedszkole Matematyczno-Przyrodnicze „Entliczek”, Przedszkole Olimpijskie, oraz dzieci z naszego przedszkola.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!