Dziś reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w IV Gminnym Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy i Umiejętności „Bezpiecznie na drodze”. Co prawda w klasyfikacji ogólnej nie udało się zdobyć miejsca na podium ale w jednej konkurencji – refleksomacie byliśmy niedoścignieni. Magda wyklikała rekordowe 89 punktów.
Gratulujemy!








