20 maja w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa odbył się już VII Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej organizowany przez nasze przedszkole. Wydarzenie było pełne muzyki, radości i niezapomnianych emocji. Dzieci prezentowały swoje talenty wokalne zarówno w występach solowych, jak i zespołowych. Mali artyści zachwycili publiczność odwagą, zaangażowaniem oraz pięknymi wykonaniami piosenek.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i stworzenie wyjątkowej atmosfery tego muzycznego święta.






