Dzisiaj w naszym przedszkolu mama Jasia i Tadzia opowiedziała dzieciom o zawodzie stomatologa. Przedszkolaki dowiedziały się, jak prawidłowo myć ząbki oraz co służy zdrowym zębom, a co im szkodzi. Na zakończenie dzieci samodzielnie leczyły chore ząbki, zakładając im plomby. To było bardzo ciekawe i pouczające spotkanie!
Bardzo dziękujemy.






